Hotel „Nad Nettą”  zaprasza Polski English Русский

 

Rozszerzyliśmy naszą działalność o zewnętrzne usługi cateringowe, aby ułatwić Państwu dostęp do dań przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni. Gotowe potrawy dostarczymy we wskazane miejsce uwzględniając życzenia Gości.


• Śniadania, obiady i kolacje
• Uroczyste bankiety i koktajle ,
• Posiłki podczas konferencji i szkoleń
• Pikniki ,imprezy plenerowe i integracyjne
• Imprezy okolicznościowe i świąteczne
Podczas imprez organizowanych na zewnątrz hotelu, zapewniamy transport , sprzęt (stoły, krzesła, zastawę i bieliznę stołową) oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Nasze usługi świadczymy z dużą fachowością, a miła obsługa zapewni Państwu podczas przyjęcia doskonałą atmosferę i nienaganny serwis.
Przygotowujemy oferty cateringowe, dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Przy sporządzaniu oferty pomagamy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Oferujemy dania zarówno z naszego menu jak i dowolne potrawy na Państwa zamówienie.

Zapraszamy do korzystania z usług cateringowych naszego hotelu.
Posiadamy zaplecze gastronomiczne, dzięki któremu przygotujemy dania każdego typu, w dowolnej ilości, zarówno na imprezy okolicznościowe jak i spotkania biznesowe.

Polecamy ofertę cateringową wszystkim którzy cenią sobie profesjonalną i dyskretną obsługę, dostosowując się jednocześnie do indywidualnych potrzeb Gości. Możemy poszczycić się dużym doświadczeniem w organizacji każdego rodzaju uroczystości, począwszy od kameralnych przyjęć rodzinnych, spotkań biznesowych, a kończąc na dużych imprezach firmowych.


©Nad-Netta 2010                                                                                                                                                          design aqa.pl

 

nad-netta.pl